Specializovaný prodej
Specializovaný prodej Specializovaný prodej

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Přesná cena dopravy bude upřesněna po objednávce zboží a cena 181,50 Kč i s DPH je stanovena jen jako přibližná cena dopravy.
 2. Doprava při objednávce nad 2420 Kč i s DPH zdarma.
 3. Pro dopravu je využita vybraná dopravní společnost.
 4. PROČ NAKUPOVAT U NÁS

  Nabízíme kvalitu.

  • Zboží dopravíme rychle a včas!
  Poštovné (cena za dopravu) a balné pro balíky 0 - 30 kg = 181,50 Kč.
  Součet délek výška + šířka + délka balíku nesmí přesáhnout 3m.
  Poštovné (cena za dopravu) a balné pro balíky nad 30 kg nebo nad součet délek 3 m = individuální cena.
  V takovém případě vás budeme kontaktovat s cenou za dopravu kalkulovanou individuálně.
  Objednávka se stane závaznou až po vašem odsouhlasení ceny za dopravu.
  Zaslání po celé ČR.
 5. provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
 • na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 • Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 • Všechny ceny před slevou platí pokud zákazník chce zboží od dodavatele osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku. Tuto službu nabízí jen náš dodavatel.
 • Provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. E-shop pouze zprostředkovává prodej zboží. Provozovatel obchodu není přímý dodavatel zboží. Dodavatelem zboží je MANUTAN s.r.o., IČ 25820702, Provozní 5493/5, 722 00 Ostrava-Třebovice, Tel.: +420 800 24 24 24, Fax: 800 10 06 28, Veškeré dotazy jsme schopni vyřídit na emailu [email protected] a Tel.: +420 800 24 24 24, Fax: 800 10 06 28.
  1. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
  2. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
  3. Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH.
  4. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání